1

                          1             Klaas Jan Huntelaar    ama doğru fiyata onu satan ele alacak – Tottenham AC Milan Giovanni Dos Santos ilgili herhangi bir potansiyel takas anlaşmasında Klaas Jan Huntelaar kullanmayı düşünün olmaz söylendi.  Spurs 2009 yılında Real Madrid onun hareket aşağıdaki Serie A’da yerleşmek için mücadele etti Hollandalı forvet için bir hamle ağırlığa kadar olan.  Huntelaar kez ederken Ajax de 92 maçta 76 hedeflerin yaptığı sansasyonel grev oranı sonrasında Avrupa futbol en sıcak umudu olarak görüldü.  O Madrid’e bir hamle aşağıdaki notu yapmak için başarısız oldu ancak o zamandan beri Milan’da zor buldu.

 o umutsuzca önde Şampiyonlar Ligi futbol içerebilen bir sezonun takviye pazar scours Ama Harry Redknapp 26 yaşındaki meraklı kalır.  Milan içinde olanlar Huntelaar satan dikkate alacağını ancak onun için ödenen £ 20m kadar telafi etmek istekli olacağını iddia ediyor.  Ama Milan’ın o forvet karaya istiyorsa sadece nakit teklif verme dikkate almak zorunda kalacak Redknapp, yani herhangi bir takas anlaşmasında Meksika yıldızı Dos Santos istemiyoruz.                                    1             Fransa’ya eylem Hatem Ben Arfa    Newcastle hedef Hatem Ben Arfa St James’ Park’a hareket yoluyla zorlamak amacıyla Marsilya için oynamaya reddetme bildirildi hazırdır.

 Ucunda ona satın alma seçeneği ile – – Ben Arfa Newcastle dan bir kredi teklifine konu olan ancak Marsilya şimdiye kadar kendi topuklar kazdık.  Chris Hughton onun Newcastle saldırısına bazı yetenek eklemek için yetenekli orta saha imzalamak istediğini ve bir anlaşma yoluyla zorlanabilir emin kalır.  Fransa’da kaynaklara göre, 23 yaşındaki şimdi İngiltere’ye taşımak için umutsuz bunları anlattıktan sonra Marseille’in greve gitmeye hazırdır.